Domov mládeže při Střední škole zemědělské a Vyšší odborné škole

Poděbradova ulice 842, 537 01 Chrudim

775 720 048

Domov mládeže Střední školy zemědělské a Vyšší odborné školy se nachází v jejím areálu. Škola má dlouholetou bohatou tradici, je obklopena zelení a umístěna v centru města. Ubytování je možné od neděle od 18.00 hodin do pátku do 15.00 hodin. Žáci a studenti mají k dispozici třílůžkové pokoje I. kategorie a společné sociální zařízení na poschodí. Každé poschodí je vybaveno kuchyňkou s lednicí, varnou konvicí a mikrovlnnou troubou, dále společenskou místností s televizí a DVD přehrávačem. Ubytovaní mají možnost využívat na pokojích bezdrátového připojení k internetu a učebnu výpočetní techniky. Pod vedením kvalifikovaných vychovatelů lze účelně využívat volný čas a realizovat své zájmy v zájmových útvarech, sportovat a provádět kvalitní přípravu na vyučování. Celoročně je k dispozici vlastní tělocvična a sportovní areál školy včetně tenisových kurtů, stolního tenisu, fotbálku, kulečníku a posilovny. Možno navštěvovat kroužek keramiky, jezdecký klub a školní knihovnu. Podáním přihlášky se žáci zavazují dodržovat Vnitřní řád domova mládeže.

Škola má vlastního smluvního lékaře, který má povinnost ošetřit i ubytované žáky a studenty v domově mládeže.

Bližší informace, kontakty, ceník služeb a dokumenty ke stažení najdete na stránkách domova mládeže.

Domov mládeže při Střední průmyslové škole

Čáslavská 973, 537 01 Chrudim​

723 068 486

Domov mládeže poskytuje žákům středních škol a studentům vyšších odborných škol ubytování, výchovně vzdělávací činnost a celodenní stravování. Studenti jsou ubytováni ve 2 nebo 3 lůžkových pokojích a používají společná sociální zařízení. Volný čas lze využít k návštěvě nabídkových akcí a zájmových klubů vedených vychovateli. K individuálnímu trávení volného času jsou v domově mládeže vytvořeny podmínky pro elektronické šipky, kulečník, stolní fotbal, společenské hry, hru na hudební nástroje (piano, elektronické klávesy, kytara). Ubytovaní studenti mohou navštěvovat posilovny, tělocvičny, hřiště za budovou školy, mohou si zahrát stolní tenis, navštívit knihovnu. K dispozici jsou jim klubovny, studovny, počítačová učebna, bezdrátové připojení k internetu a kulturní místnosti s televizemi.

Informace pro uchazeče

DNY OTEVŘENÝCH DVEŘÍ