Taneční soutěž chrudimských středních škol

První ročník Taneční soutěže chrudimských středních škol je tady!

Plakát ke stažení.

Vytvořte týmy, spolupracujte, buďte kreativní,  hlavně se hýbejte.

TK Besta Chrudim ve spolupráci se školou Bohemia pořádá 1. ročník Taneční soutěže žáků chrudimských středních škol. Účelem je motivovat žáky k pohybu a zároveň si užít mnoho zábavy. Fantazii se meze nekladou! Inspirujte se na YouTube, ve filmech, v seriálech a podpořte se navzájem.

Věříme, že se nám povede společně vytvořit unikátní projekt, ve kterém se snoubí pohyb, týmová spolupráce a zdravá soutěživost. Pojďte do toho s námi a vytvořme společně něco velkého, na co budeme rádi vzpomínat.

Termín soutěže a místo konání

Soutěž se koná ve středu 30. 3. 2022 od 8:00 do 12:00 ve Sportovní hale v Chrudimi (Tyršovo náměstí 12, 537 01 Chrudim)

Pravidla soutěže

Účastnit se mohou týmy žáků středních škol, je možné sestavit i tým učitelů/pracovníků školy. Kategorie upřesníme podle zájmu a složení týmů, při velké účasti rozdělíme kategorie na holčičí, smíšené a chlapecké týmy. V týmu může být minimálně 5 osob a maximálně 30 osob. Počet týmů za školu je libovolný, ale čím víc týmů, tím větší šance na výhru školy. Můžete se spojit v rámci celé školy, nebo vytvořit tým prváků, druháků,…. Je to jen na Vás.

Taneční styl

Povoleny jsou všechny taneční styly, fantazii se meze nekladou. Vytvořte si klidně vlastní taneční styl, originalitu porota zajisté ocení. Důležité je také samotné téma představení – inspirujte se seriály, muzikály, filmy, životem kolem Vás.

Povinné prvky každého vystoupení

1. Hvězda nebo stojka
  2. Jakákoliv „zvedačka“ – všechny končetiny zvedané osoby musí být ve vzduchu
  3. Skok

Zadané prvky musí splnit minimálně jeden člen týmu (mohou ale klidně všichni).

Hudba

Hudbu si vyberte vlastní, buď kompletní skladbu nebo mix písniček, je to na Vás. Délka hudby jsou minimálně 2, maximálně 3 minuty.

Skladbu před soutěží zašlete na e-mail: slezacek.martin@bohemia.chrudim.cz

S sebou mějte raději kopii na flash disku.

Kostýmy a rekvizity

Volba kostýmu musí korespondovat s tématem vystoupení.

Povoleny jsou ruční rekvizity – své vystoupení můžete doladit pomůckou, kterou při tanci použijete (např. deštník, sluneční brýle, telefon,…)

Nelze používat podlahové rekvizity/kulisy – tzn. věci, které celou dobu stojí bez aktivního využití (např. stůl, lavice, závěs….)

Startovné

Startovné je 250 Kč za tým. Výtěžek akce použijeme na charitativní účely.

Organizace soutěže

K dispozici budou mít soutěžící šatny – rozpis upřesníme před soutěží.

Hodnotit výkony týmů bude 5tičlenná porota.

Oceněny budou 3 nejlepší týmy v kategorii a nejúspěšnější škola.

Účast diváků/vstupné budeme řešit na základě epidemické situace.

Informace budeme průběžně aktualizovat, sledujte prosím web.

V případě dotazů nebo přihlášek, pište na slezacek.martin@bohemia.chrudim.cz

Těšíme se na skvělé zážitky, emoce, týmovou spolupráci a nadšení???? za organizační tým slibujeme, že uděláme vše, co bude v našich silách, abychom připravili skvělou akci, ale bez Vás to nepůjde. Motivujte žáky, podpořte se, hecujte se a pojďme společně vytvořit něco velkého!

Školy Bohemia Chrudim